Lagsinfo

Lagsmiljøene er selve nerven i klubben. Det er her det skjer! Her finner du oversikten over alle lagene i klubben - og kontaktopplysninger til hovedtrenere og teamadministratorer.

J20/Damer 5.div

Trenerteam

Hovedtrener
Linn Englund Lorentzen
478 57 760
linn_el94@hotmail.com
Trener
Ane Strid Halvorsen
924 51 225
halvorsenanestrid@gmail.com
Teamadministrator
Brynjar Netskar
918 29 932
bne@eie.no

Treningstider

Tirsdag
20:30 - 22:00
Stil Arena 1
Torsdag
18:00 - 19:30
Skihallen

J2007

Trenerteam

Hovedtrener
Knut Bakken
401 07 180
knutb.bakken@gmail.com
Teamadministrator
Anders Borgen
452 22 222
ab@attentuseiendom.no
Trener
Kenneth Lien Andersen
413 60 756
eskalibar1@gmail.com

Treningstider

Mandag
19:30 - 21:00
Kråkstadhallen
Onsdag
19:00 - 20:30
Ski Alliansehall 2 + labb
Torsdag
19:30 - 21:00
Ski Alliansehall 1

J2008

Trenerteam

Hovedtrener
Tor-Ivar Pettersen
909 38 714
tor-ivarpettersen@hotmail.com
Teamadministrator
Camilla Melsgard
474 63 838
melsgard@gmail.com

Treningstider

Tirsdag
17:30 - 19:30
Labb + Ski Alliansehall 1
Onsdag
18:00 - 20:00
Ski Alliansehall 1
Fredag
16:00 - 17:30
Skihallen

J2009

Trenerteam

Hovedtrener
Åse Marie Vangberg
924 23 270
asemarie_vangberg@hotmail.com
Teamadministrator
Jonas Leirset
951 50 322
jonasleirset@gmail.com

Treningstider

Tirsdag
18:30 - 20:00
Kråkstadhallen
Onsdag
20:00 - 22:00
Skihallen
Fredag
16:00 - 18:00
Ski Alliansehall 1 + 2

J2010

Trenerteam

Hovedtrener
Farooq Asghar Ali
950 87 003
farooq.asghar.ali@outlook.com
Teamadministrator
Elin Klakegg Hillestad
930 31 491
eklakegg@hotmail.com

Treningstider

Mandag
16:30 - 18:00
Ski Alliansehall 1
Torsdag
19:30 - 21:00
Kråkstadhallen
Lørdag
12:00 - 13:30
Ski Alliansehall 2

J2011

Trenerteam

Hovedtrener
Morten Dalby
997 28 823
mortendalby@hotmail.com
Teamadministrator
Rina Halvorsen
934 80 730
rinasph@gmail.com

Treningstider

Tirsdag
19:30 - 20:30
Ski Alliansehall 1
Onsdag
18:00 - 20:00
Kråkstadhallen

J2012

Trenerteam

Hovedtrener
Tor-Ivar Pettersen
909 38 714
tor-ivarpettersen@hotmail.com
Teamadministrator
Espen Pettersen
917 88 360
ep@live.no

Treningstider

Tirsdag
16:30 - 17:30
Ski Alliansehall 1
Lørdag
09:30 - 10:30
Kråkstadhallen

J2013

Trenerteam

Hovedtrener
Sylvi Hjelseth
484 08 724
sylvihj@gmail.com

Treningstider

Onsdag
16:30 - 18:00
Ski Alliansehall 1
Lørdag
11:00 - 12:00
Ski Alliansehall 1

J2014

Trenerteam

Hovedtrener
Nina Holm-Engelstad
976 76 689
ninaengelstad@gmail.com
Teamkoordinator
Lisa Holm
930 37 543
til_lisa@hotmail.com

Treningstider

Onsdag
17:00 - 18:00
Ski Alliansehall 2
Lørdag
10:00 - 11:00
Ski Alliansehall 1

Jenter 2015

Trenerteam

Trener
Benjamin Nordby
975 04 507
benjamin.nordby@mesterbygg.no
Trener
Christine Kronstad
924 07 264
c_kronstad_85@hotmail.com
Trener
Katrine Semelenge
482 23 001
semekatr@gmail.com

Treningstider

Lørdag
10:00 - 11:00
Skihallen

Herrer 3. div og G20

Trenerteam

Hovedtrener
Jan-Ivar Lorentzen
984 63 603
jan-ivar.lorentzen@handball.no

Treningstider

Tirsdag
20:30 - 22:00
Ski Alliansehall 1
Torsdag
20:00 - 22:00
Ski Alliansehall 1

G2007

Trenerteam

Teamadministrator
Nina Brandtenborg
902 02 102
nina.brandtenborg@atradius.com
Trener
Tobias Skonnord Hansen
476 49 612
tobias.skonnord.hansen@gmail.com
Trener
Sander Lothe
957 75 722
sanlot123@hotmail.com
Trener
June Abelsen
922 81 338
juneelin2000@yahoo.no

Treningstider

Tirsdag
19:00 - 21:00
Labb + Skihallen
Torsdag
19:30 - 21:00
Skihallen
Fredag
17:30 - 19:00
Stil Arena 1

G2008

Trenerteam

Hovedtrener
Jon-Anders Lunde
918 84 945
jon-anders@hm-spes.no
Teamadministrator
Wenche Magnussen
916 87 196
wenche_ma@hotmail.com
Trener
Nicklas Knudsen
952 84 879
nicklas_knudsen@hotmail.com
Trener
Kurt Sætre
922 44 162
sartre0612@gmail.com

Treningstider

Mandag
18:00 - 20:30
Ski Alliansehall 1 + labb
Onsdag
18:30 - 20:00
Skihallen
Lørdag
11:30 - 13:00
Kråkstadhallen

G2009

Trenerteam

Hovedtrener
Arnfinn Borger Hansen
469 25 180
arnfinn.borger.hansen@gmail.com
Trener
Stian Meum
408 71 834
stian.meum@gmail.com
Assistent- og målvaktstrener
Henrik Tinjar
930 81 806
Teamadministrator
Marianne Skari Brudeli
481 49 579
marianne@brudeli.org

Treningstider

Mandag
18:00 - 19:00
Ski Alliansehall 1
Torsdag
19:00 - 20:30
Kråkstadhallen
Fredag
17:00 - 19:00
Kråkstadhallen

G2010

Trenerteam

Hovedtrener
Børge Jensen
905 05 014
borgejens1@gmail.com
Teamadministrator
Øystein Arntsen
997 01 442
oysteinarntsen@gmail.com

Treningstider

Tirsdag
16:00 - 17:30
Ski Alliansehall 1
Torsdag
18:00 - 19:30
Ski Alliansehall 2
Lørdag
12:30 - 14:00
Skihallen

G2011

Trenerteam

Hovedtrener
Erza Dreshaj
984 95 894
erzadreshaj01@hotmail.com
Teamadministrator
Jonas Buskop
922 18 771
jonas.buskop@gmail.com

Treningstider

Mandag
18:00 - 19:30
Kråkstadhallen
Torsdag
17:00 - 18:30
Ski Alliansehall 2
Fredag (samtrening med G2012)
18:00 - 19:30
Ski Alliansehall 1

G2012

Trenerteam

Hovedtrener
Ole-Petter Tranberg
909 40 426
olepetter.tranberg@gmail.com
Teamadministrator
Andre Sikora
481 83 013
andresik@online.no

Treningstider

Torsdag
16:30 - 18:00
Ski Alliansehall 1
Fredag (samtrening med G2011)
18:00 - 19:30
Ski Alliansehall 1
Lørdag
11:00 - 12:30
Skihallen

G2013

Trenerteam

Hovedtrener
Lene Solberg
93200111
terjeoglene@gmail.com
Teamadministrator
Ole Stian Rødal
950 51 707
olli@stil.no

Treningstider

Torsdag
17:00 - 18:00
Skihallen
Lørdag
11:00 - 12:00
Ski Alliansehall 2

G2014

Trenerteam

Hovedtrener
Kurt Sætre
922 44 162
sartre0612@gmail.com

Treningstider

Mandag
16:00 - 17:30
Skihallen
Lørdag
10:00 - 11:00
Ski Alliansehall 2