Lagsinfo

Lagsmiljøene er selve nerven i klubben. Det er her det skjer! Her finner du oversikten over alle lagene i klubben - og kontaktopplysninger til hovedtrenere og teamadministratorer.

J20/Damer 5.div

Trenerteam

Hovedtrener
Espen Eggum
911 44 576
espegge@gmail.com
Teamadministrator
Brynjar Netskar
918 29 932
bne@eie.no

Treningstider

Mandag
20:30 - 22:00
Ski Alliansehall 1
Onsdag
20:30 - 22:00
Ski Alliansehall 2
Torsdag
20:00 - 22:00
Ski Alliansehall 1

J2005

Trenerteam

Hovedtrener
Frode Bjølsen
938 97 513
frode.bjolsen@gmail.com
Teamadministrator
Nina Brandtenborg
902 02 102
nina.brandtenborg@atradius.com

Treningstider

J2006

Trenerteam

Hovedtrener
Arnfinn Borger Hansen
469 25 180
arnfinn.borger.hansen@gmail.com
Teamadministrator
Eirin Mitchley
924 38 427
eirin.mitchley@gmail.com

Treningstider

J2007

Trenerteam

Hovedtrener
Bernt Dingstad
948 59 514
dingstad@hotmail.com
Teamadministrator
Anders Borgen
452 22 222
ab@attentuseiendom.no

Treningstider

J2008

Trenerteam

Hovedtrener
Tor-Ivar Pettersen
909 38 714
tor-ivarpettersen@hotmail.com
Teamadministrator
Camilla Melsgard
474 63 838
melsgard@gmail.com

Treningstider

J2009

Trenerteam

Hovedtrener
Åse Marie Vangberg
924 23 270
asemarie_vangberg@hotmail.com
Teamadministrator
Jonas Leirset
951 50 322
jonasleirset@gmail.com

Treningstider

J2010

Trenerteam

Hovedtrener
Farooq Asghar Ali
950 87 003
farooq.asghar.ali@outlook.com
Teamadministrator
Elin Klakegg Hillestad
930 31 491
eklakegg@hotmail.com

Treningstider

J2011

Trenerteam

Hovedtrener
Morten Dalby
997 28 823
mortendalby@hotmail.com
Teamadministrator
Rina Halvorsen
934 80 730
rinasph@gmail.com

Treningstider

J2012

Trenerteam

Hovedtrener
Tor-Ivar Pettersen
909 38 714
tor-ivarpettersen@hotmail.com
Teamadministrator
Espen Pettersen
917 88 360
ep@live.no

Treningstider

J2013

Trenerteam

Hovedtrener
Sylvi Hjelseth
484 08 724
sylvihj@gmail.com

Treningstider

J2014

Trenerteam

Hovedtrener
Kurt Sætre
922 44 162
sartre0612@gmail.com

Treningstider

Herrer 3. div

Trenerteam

Hovedtrener
Torbjørn Andersen
980 88 328
tobben87@gmail.com

Treningstider

G20/Herrer 4. div

Trenerteam

Hovedtrener
Jan-Ivar Lorentzen
984 63 603
jan-ivar.lorentzen@handball.no
Teamadministrator
Andreas Björkmann-Myhr
+46 706 00 5747
andreas.b-m@hotmail.com

Treningstider

G2005

Trenerteam

Hovedtrener
Jørn Rune Andersen
480 84 550
jorn.rune.andersen@politiet.no
Teamadministrator
Monica Schei
959 70 567
monica.schei@dnb.no

Treningstider

G2007

Trenerteam

Hovedtrener
June Abelsen
922 81 338
juneelin2000@yahoo.no
Teamadministrator
Nina Brandtenborg
902 02 102
nina.brandtenborg@atradius.com

Treningstider

G2008

Trenerteam

Hovedtrener
Jon-Anders Lunde
918 84 945
jon-anders@hm-spes.no
Teamadministrator
Wenche Magnussen
916 87 196
wenche_ma@hotmail.com

Treningstider

G2009

Trenerteam

Hovedtrener
Christian Hansen
917 86 896
obersthansen@gmail.com
Teamadministrator
Marianne Skari Brudeli
481 49 579
marianne@brudeli.org

Treningstider

G2010

Trenerteam

Hovedtrener/Teamadministrator
Børge Jensen
905 05 014
borgejens1@gmail.com

Treningstider

G2011

Trenerteam

Hovedtrener
Erza Dreshaj
984 95 894
erzadreshaj01@hotmail.com
Teamadministrator
Jonas Buskop
922 18 771
jonas.buskop@gmail.com

Treningstider

G2012

Trenerteam

Hovedtrener
Ole-Petter Tranberg
909 40 426
olepetter.tranberg@gmail.com
Teamadministrator
Andre Sikora
481 83 013
andresik@online.no

Treningstider

G2013

Trenerteam

Hovedtrener/Teamadministrator
Paul Sangar
970 01 240
paul.sangar@me.com

Treningstider

G2014

Trenerteam

Hovedtrener
Kurt Sætre
922 44 162
sartre0612@gmail.com

Treningstider